Для наших українських читачів

Все почалось у 1983 році і пов'язано зі Стеном та Генрі Ватрічами, які є третім покалінням українців, що народились і виросли в Західній Канаді. Ватрічі були місіонерами по покликанню душі та Господь положив їм на сердце любов і співчуття до Східної Європи.

Християнська Міссія почала свою роботу з публікації християнських видань українською та англійсь-¬ кою мовами, які поширювалися в Україні та Канаді. Ці публікації були першими для України та навіть сьогодні вони користуються великим попитом. Одним з  основних проектів був переклад і публікація 48 сторінок Євангелії, більше одного мільйона копій, яка була поширена у Польщі. Багато публікацій у Східній Європі також є свідченням їхньої праці.

«МАСТЕРС ФАУНДЕЙШЕН» було засновано в зв'язку зі збільшенням попиту на християнську літературу в Україні. З Божою допомогою  «МАСТЕРС ФАУНДЕЙШЕН» розпочав публікації Біблій, Дитячих Біблій та іншої християнської літератури. Крім того, Фонд став широко брати участь у зборі та розподілі гуманітарної допомоги, а також допомагати дітям-сиротам, Також Бог надихав до служіння у в'язницях і євангелізації, допомагаючи пасторам і церквам у виконанні Великого Доручення Христа. Те що Бог зробив протягом останніх ЗО років є дивним свідченням Його чудес. Йому одному належить вся честь, слава і хвала!

Все це було досягнено завдяки вірності та щедрості багатьох партнерів і друзів «МАСТЕРС ФАУНДЕЙШЕН», їх молитвам і підтримці!

Сергій Перхальскій
Директор «МАСТЕРС ФАУНДЕЙШЕН» в Україні

«МАСТЕРС ФАУНДЕЙШЕН» радий оголосити про призначення Сергія Перхальского нашим представником в Україні. Оскільки робота Фонду розширюється, ми усвідомлюємо зростаючу потребу в тому, щоб мати свого представника в Україні, який міг би допомагати нам. Після довгих молитов і пошуків, Бог привів до нас Сергія. Роль Сергія полягає в тому, щоб бути сполучною ланкою у справі служіння між нашим канадським офісом та Україною.

Сергій навчався в медичному училищі в місті Бердичів, Житомирської області, та після закінчення у 1989 році був призваний до лав Радянської Армії. Перед армією, працюючи в дільничній лікарні, він зустрів християнина, який свідчив йому про Ісуса Христа. Після повернення з армії Сергій вступив до Біблійного колледжу Святого Якова в м. Києві для отримання теологічної освіти. Він почав служіння в якості молодіжного пастора, а також працював протягом наступних 18 років в служінні реабілітації Церкви «Християнська Надія» в місті Києві.

В 1998 році Сергій одружився і разом з дружиною Юлією вони здобули вищу освіту за фахом практичного психолога та соціального педагога в Національному Педагогічному університеті. Юлія несе служіння вчителя в недільній школі при Церкві «Християнська Надія» та працює в Київському Національному Технічному Університеті України (КПІ).

Програма 12 Кроків.

Сергій та Юлія, пройшовши навчання в Канаді та успішно реалізувавши програму 12 кроків в своїй місцевій церкві в Києві, вносять великий вклад в роботу програми 12 Кроків. «Програма 12 Кроків - ШЛЯХ ДО МИРУ З БОГОМ, САМИМ СОБОЮ ТА ІНШИМИ ЛЮДЬМИ» допомагає людям зі зламаними долями. Вони отримують внутрішнє зцілення та звільнення. Ми бачили відмінні результати даної роботи не тільки в Канаді, а й на Україні. «МАСТЕРС ФАУНДЕЙШЕН», за сприянням Сергія, планує розповсюджувати цю програму по всій Україні в церквах, реабілітаційних центрах і в тюрмах, в яких буде дозволено. Наша мета полягає в наданні допомоги максимальній кількості людей в Україні.

Наші контакти в Україні:
Перхальський Сергій Петрович
Вул. Миропільська 39, кв. 110, м.Київ, 02192
Моб. +38 (067) 474-2452, тел./факс +38 (044) 549-0615
sergey@mastersfoundation.org | www.mastersfoundation.org